Home / Sznurek bawełniany

Sznurki bawełniane WAS charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu stanowią idealny materiał z powodzeniem wykorzystywany do kreatywnego rękodzieła. Swoją miękkością i wytrzymałością zapewniają uznanie szerokiego grona rękodzielników.

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie stworzyliśmy możliwość indywidualnego wyboru długości sznurka bawełnianego WAS. Jesteśmy w stanie nawinąć nawet 800m, co z pewnością udogodni tworzenie bardziej wymagających projektów rękodzielniczych.

Wszystkie materiały, z których powstają sznurki bawełniane odznaczają się certyfikatem bezpieczeństwa i ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi.


WAS - Polski Producent Sznurków Bawełnianych

Sznurek bawełniany o średnicy 3mm

Sznurek bawełniany o średnicy 3mm

to doskonałe tworzywo, z którego miłośnicy rękodzieła stworzą ażurowe serwety, bieżniki, delikatne dywany, podkładki na stół, czy torebki. Ta średnica sprawdzi się przy tworzeniu zabawek, maskotek amigurumi i akcesoriów domowych. Zalecane druty i szydełka 4,5-8mm.
Sznurek bawełniany o średnicy 3mm

Sznurek bawełniany o średnicy 5mm

Sznurek bawełniany o średnicy 5mm

jest najczęściej wybieranym rodzajem spośród wszystkich oferowanych przez nas grubości. Miłośnicy rękodzieła z powodzeniem mogą wyczarować nim wszelkie dodatki wnętrzarskie takie jak pufy, kosze do przechowywania, poduchy czy pledy. Zalecane druty i szydełka 8-12mm.
Sznurek bawełniany o średnicy 5mm

Sznurek bawełniany o średnicy 9mm

Sznurek bawełniany o średnicy 9mm

jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających niepowtarzalnych materiałów do kreatywnego rękodzieła. Idealnie sprawdzi się przy tworzeniu pledów, puf i dużych poduch, a także wszelkich projektów kaletniczych. Zalecane druty i szydełka 16-20mm.
Sznurek bawełniany o średnicy 9mm


Sznurek bawełniany w grubości 3mm, 5mm, 9mm
produkujemy w 37 kolorach

wzornik kolorów
 


Sznurek bawełniany - Producent. Producent sznurków bawełnianych o grubości 3mm, 5mm i 9mm.

Sznurki bawełniane WAS dzięki niezwykłej miękkości i wytrzymałości cieszą się dużym uznaniem wśród rękodzielników.